WOLL Diamond lite Active Titanový polotlakový hrnec 24 cm / 5 l

Kód: A0070889
Neohodnoceno
Značka: Woll
4 970 Kč 4 107 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (20 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Polotlakový hrnec Woll Diamond Lite Active o průměru 24 cm a objemu 5 l s nepřilnavým titanovým porvrchem je určený pro každodenní intenzivní vaření. Vyrobeno bez použití PFOA; inovativní indukční technologie pro nepřekonatelný výkon; skvělá tepelná vodivost; odizolované rukojeti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polotlakový hrnec Woll Diamond Lite Active o průměru 24 cm a objemu 5 l lze nazvat jako nejvyspělejší hrnec všech dob. Ať se jedná o dušení masa, vaření zeleniny nebo například přípravu vývarů a ragů, s těmito hrnci je až o 50% rychlejší a 70% úspornější.

Speciální poklice Woll Active Lite je konstruována tak, aby zachovala v pokrmech daleko více živin. Kromě toho, že lze ovládat pouze jednou rukou, její silikonový okraj a záklopky zajišťují to, že poklice přesně dolehne na okraj hrnce, čímž zabrání úniku páry. Při vaření tak dochází ke stejným podmínkám, které jsou typické pro tlakové hrnce.

Jak říká Zdeněk Pohlreich: „Titanový hrnec Woll s nepřilnavým povrchem díky svému perfektnímu provedení naplňuje mé oblíbené rčení, že vařit je snadné. Ať už chci potěšit či oslnit perfektní polévkou nebo skvělou omáčkou, hrnec Woll je nejlepší pomocník. Nic se na ní nepřichytí, snadno se myje a její design vás nutí ji používat znovu a znovu”.

Máte-li zájem o jiný rozměr tohoto tlakového hrnce, podívejte se na WOLL Diamond lite Active Titanový polotlakový hrnec 20 cm / 3 l nebo WOLL Diamond lite Active Titanový polotlakový hrnec 28 cm / 7,5 l.

Vlastnosti a parametry polotlakového hrnce:

  • průměr: 24 cm
  • výška: 13,5 cm
  • objem: 5 l
  • speciání poklice simulující podmínky tlakového vaření
  • rychlé rozehřátí díky skvělé distribuci tepla
  • odlito z jednoho kusu tvrzené hliníkové slitiny - vyšší odolnost mechanickému i termickému poškození
  • 5 vrstev speciálního povrchu
  • 8 mm silné dno
  • odolný nepřilnavý povrch bez obsahu PFOA
  • na všechny druhy sporáků včetně indukčních, i pro použití v troubě

 

Nádobí Woll

Woll_logo

Založení společnosti Norbert Woll GmbH se datuje k roku 1979, ale prodej nepřilnavého nádobí zastřešené pod touto značkou začal ještě 5 let před založením společnosti. Pod jménem Woll si představíte sadu kuchyňského nádobí, které vzniká originální technikou odlévání hliníku a následnému zpracování pomocí lidské ruky už od roku 1983. Tato technika se za více než 30 let od její existence nepřesunula z německa ani se výrazně nezměnila. Proto jsou nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky značky Woll pojmem kvality při vaření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakové hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Materiál: Titan
Objem: 5 l
Barva produktu: Šedá
Průměr v cm: 24 cm
Rukojeť: Plastová
Série: Woll Diamond Lite
Tvar: Kruh
Typ produktu: Hrnec
Vlastnosti: Vhodné na indukci, Vhodné do trouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Woll
Založení společnosti Norbert Woll GmbH se datuje k roku 1979, ale prodej nepřilnavého nádobí zastřešené pod touto značkou začal ještě 5 let před založením společnosti. Pod jménem Woll si představíte sadu kuchyňského nádobí, které vzniká originální technikou odlévání hliníku a následnému zpracování pomocí lidské ruky už od roku 1983.

Tato technika se za více než 30 let od její existence nepřesunula z německa ani se výrazně nezměnila. Proto jsou nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky značky Woll pojmem kvality při vaření. Woll, to je německé ručně odlévané nádobí, extrémně odolné proti poškrábání, s patentovaným tvrzením dna plazmou, vyráběné člověkem pro člověka na nejvyšší technické úrovni s propojením myšlení a práce mezi podnikatelskou zodpovědností a šetrností vůči životnímu prostředí.

Každý kus nádobí Woll je ručně odléván do speciální formy přímo v Německu. Technologie pomalého ručního lití brání materiálovému pnutí – takové nádobí je jednak odolnější vůči mechanickému poškození, za druhé dokonale rovné a za třetí vede teplo naprosto rovnoměrně po celém svém povrchu. Umožňuje vytvořit extra silné dno s nejlepšími termoakumulačními vlastnostmi a napevno vlít měděné objímky pro uchycení držadel. Ta se nemohou nijak uvolnit a použití takového nádobí je rozhodně bezpečnější.

Na hliníkový korpus je následně plazmovými tryskami za teploty více než 20 000 °C nanášen oxid titaničitý. Jeho částečky se tak pevně spojí s hliníkovým tělem pánve, že vydrží skutečně všechno. Teprve poté přijde na řadu nanášení nepřilnavého povrchu (beze stop škodlivých prvků) a zušlechtěných nanosloučenin. Děje se tak při teplotě více než 400 °C, aby se antiadhezní povlak skutečně dokonale spojil se spodním vytvrzeným podkladem. Speciální povlak umožňuje pohodlné vaření s minimálním množstvím tuku, nebo docela bez něj. Vaše pokrmy tedy mohou být zdravější a méně kalorické.

Nakonec přijde na řadu rukojeť či madlo. Jeho nosný díl je pevně spojen s tělem pánve či hrnce, takže zaručuje vždy zcela pevné a absolutně bezpečné držení. U některých řad nádobí Woll lze rukojeť snímat. Díky tomu má nádobí Woll ty nejširší možnosti použiti: jako pánev na sporák, jako kuchyňská forma v troubě a podobně. Šetří místo v kuchyňské lince, jednoduše se vejde do trouby, dřezu nebo myčky.

Poklice jsou vyrobeny ze speciálně tvrzeného bezpečnostního skla, a protože odolávají teplotám až 250 °C, nemusíte se je bát nasadit ani při pečení v troubě.