WOLL Diamond lite IND Try me pan Pánev 20 cm s odnímatelnou rukojetí

Kód: PAC01DLI
Neohodnoceno
Značka: Woll
1 370 Kč 1 132 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
3.3.2020

Pánev s nepřilnavým porvrchem z kolekce Diamond Lite je vyrobena z jednoho kusu hliníkové slitiny a vytvrzena umělými krystaly diamantu. Pánev je tedy vysoce odolná proti poškození i teplotním deformacím. Rychle a rovnoměrně se zahřívá a můžete ji použít na všech typech vařičů včetně indukce. Lze mýt v myčce na nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřilnavá pánev Woll Diamond Lite o průměru 20 cm a výšce 5 cm je vyrobena z jednoho kusu hliníkové slitiny a dále vytvrzena umělými krystaly diamantu. Pánev tak skvěle odolává jakémukoliv poškození a vysokým teplotám. Dno pánve je 6 mm tlusté a po celém jeho povrchu je indukční plát ze speciální feromagnetické oceli, takže pánev se velice rychle zahřívá a rovnoměrně rozvádí teplo.

Pánev Try me pan disponuje 5-vrstvým nepřilnavým povrchem, který je vypalován při teplotách vyšších než 400°C. Spojení s tvrzeným podkladem je tak dokonalé a přispívá ke zvýšení odolnosti pánve proti poškození.

Odnímatelná rukojeť je vyrobena patentovanou technologií a pánev můžete díky ní používat jak na všech typech vařičů včetně indukce, tak v troubě.

Vlastnosti a parametry nepřilnavé pánve:

  • průměr: 20 cm
  • výška: 5 cm
  • rychlé rozehřátí díky skvělé distribuci tepla
  • odlito z jednoho kusu tvrzené hliníkové slitiny pro vysokou odolnoust proti poškození i teplotním deformacím
  • 5 vrstev speciálního povrchu
  • 6 mm silné dno
  • nepřilnavý povrch neobsahuje škodlivé PFOA
  • vhodná na všechny typy vařičů včetně indukce i do trouby (do 250°C)

Nádobí Woll

Woll_logo

Založení společnosti Norbert Woll GmbH se datuje k roku 1979, ale prodej nepřilnavého nádobí zastřešené pod touto značkou začal ještě 5 let před založením společnosti. Pod jménem Woll si představíte sadu kuchyňského nádobí, které vzniká originální technikou odlévání hliníku a následnému zpracování pomocí lidské ruky už od roku 1983. Tato technika se za více než 30 let od její existence nepřesunula z německa ani se výrazně nezměnila. Proto jsou nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky značky Woll pojmem kvality při vaření. Přečtěte si o značce Woll více.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální pánve
Záruka: 2 roky
Materiál: Hliník
Průměr v cm: 20 cm
Rukojeť: Plastová
Tvar: Kruh
Typ produktu: Pánev
Vlastnosti: Vhodné do myčky, Vhodné na indukci, Vhodné do trouby, Odnímatelná rukojeť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Woll
Založení společnosti Norbert Woll GmbH se datuje k roku 1979, ale prodej nepřilnavého nádobí zastřešené pod touto značkou začal ještě 5 let před založením společnosti. Pod jménem Woll si představíte sadu kuchyňského nádobí, které vzniká originální technikou odlévání hliníku a následnému zpracování pomocí lidské ruky už od roku 1983.

Tato technika se za více než 30 let od její existence nepřesunula z německa ani se výrazně nezměnila. Proto jsou nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky značky Woll pojmem kvality při vaření. Woll, to je německé ručně odlévané nádobí, extrémně odolné proti poškrábání, s patentovaným tvrzením dna plazmou, vyráběné člověkem pro člověka na nejvyšší technické úrovni s propojením myšlení a práce mezi podnikatelskou zodpovědností a šetrností vůči životnímu prostředí.

Každý kus nádobí Woll je ručně odléván do speciální formy přímo v Německu. Technologie pomalého ručního lití brání materiálovému pnutí – takové nádobí je jednak odolnější vůči mechanickému poškození, za druhé dokonale rovné a za třetí vede teplo naprosto rovnoměrně po celém svém povrchu. Umožňuje vytvořit extra silné dno s nejlepšími termoakumulačními vlastnostmi a napevno vlít měděné objímky pro uchycení držadel. Ta se nemohou nijak uvolnit a použití takového nádobí je rozhodně bezpečnější.

Na hliníkový korpus je následně plazmovými tryskami za teploty více než 20 000 °C nanášen oxid titaničitý. Jeho částečky se tak pevně spojí s hliníkovým tělem pánve, že vydrží skutečně všechno. Teprve poté přijde na řadu nanášení nepřilnavého povrchu (beze stop škodlivých prvků) a zušlechtěných nanosloučenin. Děje se tak při teplotě více než 400 °C, aby se antiadhezní povlak skutečně dokonale spojil se spodním vytvrzeným podkladem. Speciální povlak umožňuje pohodlné vaření s minimálním množstvím tuku, nebo docela bez něj. Vaše pokrmy tedy mohou být zdravější a méně kalorické.

Nakonec přijde na řadu rukojeť či madlo. Jeho nosný díl je pevně spojen s tělem pánve či hrnce, takže zaručuje vždy zcela pevné a absolutně bezpečné držení. U některých řad nádobí Woll lze rukojeť snímat. Díky tomu má nádobí Woll ty nejširší možnosti použiti: jako pánev na sporák, jako kuchyňská forma v troubě a podobně. Šetří místo v kuchyňské lince, jednoduše se vejde do trouby, dřezu nebo myčky.

Poklice jsou vyrobeny ze speciálně tvrzeného bezpečnostního skla, a protože odolávají teplotám až 250 °C, nemusíte se je bát nasadit ani při pečení v troubě.