Wüsthof Ocílka Grand Prix II, 23 cm

Kód: 4461/23
1 hodnocení
Značka: Wüsthof
1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ocílka Grand Prix II 23 cm od Wüsthof

Ocílka od Wüsthof Dreizack Solingen.

Popis:

  • Ocílka Wüsthof  
  • rukojeť z syntetického černého materiálu

Parametry:

  • délka brusné plochy: 23 cm

Uvedená velikost ocílky vyjadřuje délku její plochy na broušení.

Firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen poskytuje na své výrobky doživotní záruku.

Ocílka je nejdůležitějším příslušenstvím k Vašim nožům. Ocílky nabízíme v několika délkách, profilech a provedeních. Jejich brusná plocha umožňuje vytvořit nové ostří rychle a efektivně.

Po delším používání se ostří každého nože ztupí. Ostří může být snadno znovu naostřeno ocílkou WüsthofOcílka slouží k oživení ostří nože a uhlazení ostří po použití brousku. Jednoduše přidržte ostří v úhlu 20 stupňů k ocílce a stáhněte dolů přes celou délku ostří nejdřív na jedné a poté i na druhé straně ocílky. Ocílka by měla být delší než broušený nůž.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostření nožů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Tah ocílky: Jemný
Tvar: Ovál
Typ produktu: Ostření nožů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wüsthof Dreizack Solingen je jednou z největších nožařských firem na světě, založena roku 1814. Solingen je německé město, jež je sídlem mnoha removaných nožířství, kterým dominuje právě firma Wüsthof

Když zvolíte nůž Wüsthof, můžete očekávat něco opravdu speciálního. Vše začíná pečlivě zvoleným materiálem. pro výrobu nožů Wüsthof je používán speciální typ oceli - chrom-molybden-vanadiové. To poskytuje základ pro nejdůležitější prvek mající extrémně vysoký počáteční řezný výkon díky technologii broušení PEtec, zachovávají si svou ostrost po dlouhou dobu, jsou obzvláště odolné vůči korozi a jsou velmi snadno brousitelné. Origiální nožířské výrobky Wüsthof jsou vyráběny podle nejvyšších standartů kvality.

Nože Wüsthof jsou řazeny do několika produktový řad. Ty se od sebe liší například způsoben výroby (kované a nekované), designem, nebo použitým materiálem rukojeti.