Ardes

Ardes
Známý italský výrobce kuchyňských spotřebičů a populárního sortimentu péče o tělo, well-being. Má více než 50-leté zkušenosti v evropských zemích a dominantní pozici na trhu s vysoce kvalitními vařiči a vyhřívanými přikrývkami vyráběnými z nejkvalitnějších přírodních materiálů pod prestižními značkami Ardes a Medicura.

V roce 1950 se na území italského Milána poprvé objevila zmínka o společnosti Ardes. Vznikla jako výrobce malých domácích spotřebičů a tato specializace ji vydržela až do dnešních dnů. Aby byla společnost stabilnější a její výrobky ještě kvalitnější, spojila se značka Ardes se skupinou Scame, která je jedním z lídrů na italském trhu v produkci elektrických komponent. Hlavním cílem společnosti je neustálé zlepšování sebe sama a s tím souvisí i zlepšování využívaných technologií, realizace nových nápadů ve spojení s návrhem příjemného designu Ardes výrobků.

Společnost Ardes v dnešní době vysílá na trh rozmanitou škálu výrobků se širokým zaměřením. Pokud jste příznivcem domácího hýčkání se, určitě vás potěší přístroje pro masáže zad, nohou, pro zmírnění celulitidy nebo masáže celého těla. Ardes vám ale může nabídnout také holicí strojky, hygienické zastřihovače nebo zastřihovače vlasů. Dámy určitě ocení nabídku fénů nebo žehliček na vlasy. 

 

Žádné produkty značky Ardes nebyly nalezeny...