Novis

Novis
Novis je švýcarský výrobce odšťavňovačů VitaJuicer. Mohutné tělo odšťavňovače zaručuje jeho dokonalou stabilitu, ovládá se jedním tlačítkem a nabízí dokonalé zpracování ovoce i zeleniny.

Do vínku dostal trojici patentovaných vychytávek: Zapomeňte na odšťavňování tradičními metodami. Díky funkci Vitatec®,dostanete z ovoce šťávu kombinací lisování a odstřeďování. Výsledná šťáva bude mít nejen optimální hladkou konzistenci, ale i o dvacet procent více živin a vitamínů. Inovace se dočkalo i vymačkání citrusů. Speciálně konstruovaná hlavice je dokáže zpracovat do poslední částečky a technologie Citromax® vytěží z citrusových plodů maximum dužiny, takže ani kousek zdravého ovoce nepřijde na zmar. Aby neukápla ani kapka na pracovní desku, o to se stará patentově chráněná hubice Drophold®, o dokonalou stabilitu pečuje speciální systém usazení nožiček na dně přístroje.

Široké hrdlo šetří čas při přípravě ovoce a zeleniny ke zpracování. Mrkev prostě překrojíte na polovinu, jablko na čtvrtiny a šup s nimi do stroje. Jeho inteligentní senzory automaticky nastaví rychlost v závislosti na druhu zpracovávaných surovin. Zapnete jej jedním otočením knoflíku a o všechno ostatní už se VitaJuicer postará docela sám. Automaticky. Všechny části přístroje lze snadno vyjmout a rozložit, mýt je můžete i v myčce.

Žádné produkty značky Novis nebyly nalezeny...