Zwilling PS Twin Classic sada nádobí 4 ks

Kód: 40901-000 PS
Neohodnoceno
5 490 Kč 4 537 Kč bez DPH
nezjištěno

Sada nádobí Zwilling z řady TWIN Classic z exkluzivní kolekce Pohlreich Selection obsahuje 4 kusy nerezového nádobí, které je vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce. Nádobí se saténově hladkým matným povrchem disponuje sendvičovým dnem SIGMA Classic s hliníkovým jádrem pro rovnoměrné vedení tepla. Sada obsahuje hrnce s poklicí 16 a 20 cm, kastrol s poklicí 20 cm a omáčník 16 cm bez poklice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

zwilling-twin-classicSada nádobí Zwilling z řady TWIN Classic a z exkluzivní kolekce Pohlreich Selection o 4 kusech je vhodná na všechny typy sporáků včetně indukce i do trouby. Hrnce i poklice jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10, která je odolná vůči poškrábání a korozi, snadno se udržuje, je hygienická a neabsorbuje pachy ani chutě.

zwilling-twin-classic-sendvicove-dnoHrnce disponují sendvičovým dnem SIGMA Classic s hliníkovým jádrem a magnetickou chromovou ocelí pro rovnoměrné vedení tepla a použití na indukčních sporácích. Po rozehřátí hrnců tedy můžete na sporáku snížit výkon a tím šetřit energii. Mírně zahnuté okraje hrnců oceníte zejména při slévání tekutin, které vám díky nim nebudou kapat či stékat po okrajích hrnců. Vhod vám jistě přijde i gravírovaná stupnice pro měření kapalin na vnitřní straně nádobí. 

Luxusní design nádobí podtrhuje jeho saténově hladký matný povrch. Nerezové rukojeti zůstávají během vaření chladné a díky jejich praktickému ergonomickému tvaru zajišťují bezpečnou manipulaci s nádobímPoklice z nerezové oceli těsně dosedají na hrnce, a jsou tak vhodné pro energeticky efektivní vaření s malým množstvím vody.

Hrnce i poklice lze mýt v myčce na nádobí.

Sada obsahuje

Výhody a nevýhody

  • vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10
  • sendvičové dno s hliníkovým jádrem pro úsporu energie a rovnoměrné vedení tepla
  • gravírovaná měřící stupnice
  • zahnuté okraje hrnců zamezují stékání
  • saténově hladký matný povrch dodává luxusní design
  • ergonomické rukojeti se nezahřívají
  • nerezové poklice pro úsporné vaření s malým množstvím vody
  • vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce i do trouby
  • Vyšší pořizovací cena, která je však vyvážena kvalitou použitých materiálů a dlouhou životností.

Kuchyňské nástroje a nádobí Zwilling J.A.Henckels

zwilling-logoNěmecká společnost Zwilling J.A.Henckels je jednou z nejstarších značek na světě vůbec. Její historie sahá až do roku 1731 a v dnešní době ji můžeme považovat za nejproslulejší společnost, zabývající se výrobou kuchyňského sortimentu. Dlouholetý úspěch značky Zwilling tkví především v používání velmi kvalitních materiálů a moderních technologiích výroby, které jdou ruku v ruce s nekompromisně kvalitním řemeslným zpracováním. Přečtěte si více informací o společnosti Zwilling J.A.Henckels.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady hrnců
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Materiál: Nerezová ocel
Barva produktu: Stříbrná
Rukojeť: Nerezová ocel
Série: Zwilling TWIN® Classic
Tvar: Kruh
Typ produktu: Sada nádobí
Vlastnosti: Vhodné do myčky, Vhodné na indukci, Vhodné do trouby, S poklicí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zwilingVýrobky značky Zwilling J.A.Henckels osvědčují svou profesionalitu a výjimečnost již od roku 1731, kdy byla značka v Solingenu založena. Značka Zwilling to je záruka špičkové kvality, moderního designu a perfektního řemeslného zpracování. Společnost vyrábí kuchyňské nože, příslušenství k nožům, kuchyňské náčiní, nerezové nádobí a prkénka.

Značka Zwilling je v dnešní době považována za nejproslulejší společnost, zabývající se výrobou kuchyňského sortimentu. Společnost Zwilling proslula hlavně díky výrobě nožů špičkové kvality metodou tvrzení oceli mrazem, tím je nožům zajištěna větší tvrdost, odolnost a více odolávají korozi. Nože jsou perfektně vyvážené, dobře padnou do ruky a firma nabízí doživotní záruku na výrobní vady čepele.

Produkty značky Zwilling jsou vhodné jak pro profesionály, tak pro domácí používání.

Doporučujeme nože Zwilling, nádobí Zwilling nebo ostatní doplňky.

ZWILLING J.A. Henckels. Německé město Solingen je už bezmála třista let synonymem prémiového nožířství, které nese jméno Zwilling J.A.Henckels. Kované nože ze speciální oceli, jejíž složení je přísně chráněným průmyslovým tajemstvím, zaručuje dokonalé vyvážení tvrdosti (čím tvrdší, tím je nůž ostřejší, ale současně náročnější na údržbu – snáze se tupí), pružnosti (příliš tvrdý nůž je náchylnější k mechanickému poškození, s příliš pružným se hůře krájí) a samozřejmě odolnosti vůči korozi.

Přidejte k tomu speciální technologie kování z jednoho kusu oceli Sigmaforge® a tvrzení oceli mrazem Firodur® a dostanete nože, které zůstanou dlouho ostré, netupí se, nelámou a výborně odolávají korozi. Ergonomická střenka je z odolných syntetických materiálů a její tvar zaručuje pohodlné a hlavně bezpečné krájení.

Zwilling J.A.Henckels nabízí několik produktových řad, mezi nimiž můžete vybrat podle designu, tvaru čepeli nebo prostě podle toho, jak vám padanou do ruky. Nebo byste raději měli ve své kuchyni nožířský klenot? Sáhněte po řadě „Twin 1731“ z té nejodolnější oceli, která díky svým vlastnostem mimo jiné slouží v ložiscích raketoplánů.

Máte raději nerez nebo preferujete nepřilnavý povrch? U nádobí Zwilling najdete všechno. Řady z nejkvalitnější nerezové oceli 18/10 nepostrádají sendvičové dno pro vynikající vedení i uchování tepla a jsou ještě dál. Mnohem dál. Osvědčenou kombinaci hygienicky dokonalé oceli a špičkových termoakumulačních vlastností hliníku nechávají rozehrát v nejmodernějších materiálech, které se neomezují jen na dno, ale na celou plochu nádoby. Takový sendvič pak má tři nebo pět vrstev pracujících v dokonalé symbióze, která umí vaše vaření skutečně zefektivnit. Ale pozor - používání nádobí Zwilling může být návykové.